Wykład Pana Profesora Heinera Boeina

Wykład Pana Prof. Heinera Boeing dotyczący „Translation of science into action: the potential role of reducing disease risk by diet”, który odbędzie się 13 czerwca o godz 13:00 w sali im. St. Jankowskiego (106) w budynku Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu w Poznaniu, przy ul. Wojska Polskiego 31.

Prof Boeing jest Szefem Katedry Epidemiologii w German Institute of Human Nutrition Potsdam-Rehbrücke w Niemczech, Prezesem Federation of the European Nutrition Societies (FENS) oraz Vice-Prezesem German Nutrition Society. Jako principal investigator jest zaangazowany w EPIC study oraz German Cohort Study. Dorobek naukowy Pana Prof Boeinga potwierdza ponad 900 artykołow opublikowanych w renomowanych czasopisamch naukowych (H-index: 81).