Zapraszamy do udziału w wyborach na członków Samorządu Studenckiego

Studencie!

Czy sądzisz, że na studiach nie wykorzystujesz w pełni wszystkich swoich umiejętności? Czujesz, że samo chodzenie na zajęcia nie jest tym cudownym studiowaniem, o którym tyle słyszałeś? Chcesz mieć wpływ na to co dzieje się na Twojej uczelni? Poprawić sytuację w Domach Studenckich? Zająć się kształceniem, regulaminami, stypendiami? Komisje Tematyczne są dla Ciebie idealne! Chciałbyś należeć do społeczności, która z czasem stanie się Twoim drugim domem? A może zawsze marzyłeś o tworzeniu od podstaw imprez masowych, takich jak Agronalia lub Juwenalia? Masz pomysły jak zmienić Uniwersytet Przyrodniczy na jeszcze lepszą uczelnię?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś w głębi swego serca twierdząco, czas coś z tym zrobić!

Mamy dla Ciebie idealną propozycję - wstąp do Samorządu Studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Uzupełniających Wyborach, zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 07.11.2016r. natomiast wybory odbędą się już w czwartek 10.10.2016 r.

Wydrukuj formularz zgłoszeniowy z listą poparcia, wypełnij go i zostaw w swoim dziekanacie!

POWODZENIA