Program stypendialny European Funding Guide

Program stypendialny dla studentów, organizowany w ramach platformy internetowej European Funding Guide.

Więcej informacji na temat tego programu można znaleźć pod adresem: https://www.mojekupony.pl/stypendium

European Funding Guide jest platformą internetową, której celem jest pomoc studentom w znajdowaniu funduszy niezbędnych do ukończenia edukacji. Stanowi ona największy w Europie portal obejmujący ponad 12 tysięcy stypendiów, grantów, nagród oraz premii wartych łącznie ponad 27 miliardów euro. 300 z wymienionych rodzajów wsparcia finansowego zostało przeznaczonych na rzecz studentów z Polski. Celem platformy internetowej jest pomoc studentom w znajdowaniu funduszy niezbędnych do ukończenia edukacji.

Więcej informacji na stronie: www.european-funding-guide.eu